Jakie sole stosować

Sól himalajska, sól z Morza Martwego, sól z Morza Czarnego, i sól kamienna to surowce wykorzystywane przez profesjonalną ekipę projektującą, i montującą groty solne i sauny solne, i różne obiekty wykonane z soli. Jeżeli prowadzimy hotel, albo uzdrowisko i zdołamy rozszerzyć swoją ofertę, warto zaufać specjalistom zajmującym się grotami solnymi.

Taka inwestycja będzie opłacalna, albowiem aktualnie mnóstwo ludzi korzysta z relaksu i regeneracji, które gwarantują seanse w solnych jaskiniach. Dlaczego akurat sól? Sól wzmacnia układ odpornościowy, działa zarówno jako naturalny peeling, oczyszcza i dezynfekuje organizm. Sól poprawia krążenie, i uelastycznia i nawilża skórę. Niewątpliwie nie mówimy tutaj o soli spożywczej, niemniej jednak o specjalnej himalajskiej soli, dostarczanej do grot za pomocą fachowych generatorów. Urządzenia tego typu wytwarzają specjalną solną mgiełkę, dzięki jakiej jest możliwa właściwa inhalacja organizmu.

Groty solne są wyposażane w wygodne fotele dla klientów, w systemy oświetleniowe, i nagłośnieniowe. Klimatyczna muzyka, ciekawie ułożone światłowody, i inhalacja zapewniają perfekcyjną terapię dla ludzi, które wymagają prawdziwego odpoczynku i relaksu Salzmühle. Sauny solne to idealny dodatek dla grot.

W takowych obiektach panuje podwyższona temperatura, i średnia wilgotność. Takie warunki gwarantują właściwe warunki do tego, aby się naprawdę odprężyć. Uzdrowiska, SPA&Wellness – mnóstwo jest obiektów, które są aktualnie doposażane w groty solne od wiodących producentów.